NCV Glutenvrije Dag

Kijk op www.ncv.nl/glutenvrijedag wat op 17 mei te doen is!
Let op!
- Ben je geen lid en wil je toch naar de markt komen, klik dan op de knop aanmelden en daarna op de knop account aanmaken.
- Je kunt helaas geen tickets meer kopen voor het middagprogramma. De tickets zijn uitverkocht.
- Bestel al je tickets voor de hele dag in een keer!! Als je eenmaal hebt aangemeld, kan je via hetzelfde lidnummer geen tickets meer extra bestellen.
- Zie je de melding 'Geen tickets beschikbaar' terwijl je wél lid bent? Dan ben je niet goed ingelogd. Lukt het niet om in te loggen? Stuur dan een mail aan info@glutenvrij.nl
- Kinderen tot en met 3 jaar zijn gratis en hoeven niet aangemeld te worden!
- Je meldt je voor ieder onderdeel apart aan. Je hebt alleen toegang tot de onderdelen waarvoor je je hebt aangemeld.
- Als je je tickets annuleert voor de markt en/of het middagprogramma, kunnen wij GEEN geld teruggeven.
- Print de factuur uit die je bij je bevestigingsmail ontvangt of toon deze op je telefoon bij de ingang van Van der Valk Hotel in Vianen. Je vindt je factuur ook in Mijn NCV.
- Je tickets voor de lunch en het middagprogramma haal je op vertoon van je factuur op bij de ticketbalie van de NCV in de ontvangsthal van Van der Valk.
- Als je alleen naar de markt gaat, laat je je factuur bij de ingang van de marktzaal zien en ontvang je een polsbandje.
- Het is op 17 mei niet toegestaan om glutenvolle producten mee naar binnen te nemen!
- Er zijn in het weekend van 17 mei wegwerkzaamheden rondom Utrecht. Kijk van tevoren op Van A naar Beter wat voor jou de beste route is.
- Er kan gefilmd en gefotografeerd worden door de NCV voor communicatiedoeleinden. Als je niet in beeld wilt, geef dat dan op de dag zelf aan bij de ticketbalie van de NCV in de centrale hal van Van der Valk.
- Als het een warme dag is neem dan een flesje water mee!